Close

Projects

Contact

News

Let's connect

Web Sitesinden Gelir Elde Etme

 
İnternet üzerinden para kazanmak günümüzde birçok insanın gerçeğe dönüştürmek istediği  bir para kazanma yöntemi. Kolay gibi görünen ama sanıldığının aksine devamlılık ve disiplin isteyen bu alan için izleyebileceğiniz farklı yollar bulunuyor.  

İnternet Üzerinden Gelir Elde Etme

 
Blog Yazmak  

 
Blog yazmak internet üzerinden para kazanmayı düşünenlerin en çok tercih ettikleri yöntemlerin başında gelmektedir. Bilginiz olan bir konuda düzenli olarak yazı yazmak, blogunuzu ziyaret edenlerin merak duygularını taze tutmak bu süreçte büyük rol oynar. Blogunuzda ücretli olarak tanıtım yazıları yayınlayabilir, blogunuzda reklam alanları açarak para kazanabilirsiniz.  

 
İçerik Yazmak  

 
İçerik üretmek yalnızca kendi blogunuza değil, farklı bloglara içerik yazarak, e-ticaret siteleri için tanıtımlar oluşturarak, sosyal medya için paylaşım metinleri yazarak gerçekleşir. Bazı internet sitelerini araştırarak para karşılığında yazılarınız üzerinden para kazanabilirsiniz.  

 
Sosyal Medya Fenomeni Olmak  

 
Facebook, Twitter ve Instagram fenomenlerini hepimiz takip ediyoruz. Belli bir takipçi sayısına ulaşan ve ilgiyle takip edilen içerikler üreten fenomenler kendi kitlelerini oluşturarak sponsorlu reklam ve paylaşımlar sayesinde para kazanabiliyor.  

 
Kendi Ürünlerinizi Satmak  
  

 
Kıyafet dikmek, takı tasarlamak gibi yetenekleriniz varsa ve elinizde ürünleriniz varsa bu ürünlerin satışını ve reklamını internet üzerinden yapabilirsiniz. Yeteneğiniz doğrultusunda çıkan ürünleri satarak internetten para kazanabilirsiniz.  

 
Bağış İle Para Kazanmak  

 
Oluşturduğunuz içeriklere güveniyor, kıymetli bilgiler paylaştığınıza inanıyorsanız ve internet sitenizi büyütmek için desteğe ihtiyacınız varsa ziyaretçilerinizden bağış yapmalarını isteyebilirsiniz. Sitenizde bağış butonu oluşturarak takipçilerinizin sizin içeriklerinizi devamlılık ve süreklilik içerisinde görmelerini sağlayabilirsiniz.  

 
Google Adsense Kullanmak  

 
Sitenize ekleyeceğiniz bir kod ile Google, sitenin düzenine uygun ve site ile alakalı reklamları gösterir. Web site sahipleri, takipçileri bir reklam banner’ına tıkladığında gelir kazanır ve bu, Google Adsense ile mümkün olur.   

 
Sitede Reklam Alanı Satmak  

 
İnternet sitenizde bir bağlantı, kenar bannerlar veya küçük pop-up’lar şeklinde boş alanları reklamcılara satabilirsiniz. Böylece reklam görüntülemeden elde edeceğiniz tüm gelirler size kalır.  

 
Satış Ortaklığı Yapmak  

 
İnternet sitesi üzerinden para kazanmak istiyor ama hiçbir yeteneğiniz ve ürününüz yoksa başkalarının ürünlerini inceleyerek ve ürünlerinin reklamını yaparak da para kazanabilirsiniz. Sitenizin ziyaretçileri ya da takipçileri ortaklık yaptığınız şirketin ürünlerini alırsa siz de komisyon kazanmış olursunuz.  

 
Sponsorlu İçerik  

 
Şirketler ya da işletmeler size onlar için içerik yaratmanızı ve bu içerikleri kendi internet sitenizde yayınlamanız için ödeme yapabilirler. Bunun için ziyaretçi sayınızın fazla olması size avantaj sağlayacaktır.  

 
Web Site Alım Satımı Yapmak  

 
Kendinize ait ya da başkasına ait bir sitenin sahip olduğu ziyaretçi sayısı, gelişim gösterip göstermediği ve ne kadar gelir elde ettiğine bakılarak web site alım satımı yapmak mümkün. 
  

Post a Comment

Sohbeti Başlat
WhatsApp Üzerinden Yazın
Daha hızlı iletişim kurmak için WhatsAppdayız.